Mamy TOOOOO! Zapraszamy na turnus logopedyczno-terapeutyczny „RAZEM ODKRYWAMY ŚWIAT”

Gabinet logopedyczno-terapeutyczny TERAPEUTIS ma zaszczyt zaprosić na turnus logopedyczno-terapeutyczny „RAZEM ODKRYWAMY ŚWIAT” dla dzieci w wieku od 2 do 6 lat:

• z autyzmem,
  • z wadami genetycznymi,
  • z niedosłuchem,
  • z afazją,
  • z niepełnosprawnością intelektualną.

Turnus łączy ze sobą przede wszystkim intensywność, indywidualność oraz zajęcia grupowe dla dzieci i ich rodziców.

Kadra turnusu – to specjaliści na co dzień pracujący w gabinetach logopedyczno-terapeutycznych TERAPEUTIS. Wspomagać nas będą wolontariusze, m.in. studenci logopedii, psychologii. Zajęcia dobierane są adekwatnie do potrzeb dziecka – na podstawie dokumentacji medycznej, psychologiczno-pedagogicznej oraz rozmów z rodzicami naszych pacjentów.

DLACZEGO MY?

• kompetentna i doświadczona kadra terapeutyczna,
  • zajęcia dostosowane do potrzeb i możliwości dziecka,
  • różnorodność zajęć,
  • zajęcia dla rodziców.

Przykładowy rozkład dnia podczas turnusu logopedyczno-terapeutycznego TERAPEUTIS:

8.00 –8.30           śniadanie

8.30 – 14.30        terapia indywidualna:   logopedyczna/neurologopedyczna/surdologopedyczna

pedagogiczna z terapią ręki

14.30 – 16.00     obiad i poobiedni odpoczynek

16.00 – 17.30     zajęcia grupowe:   sensoplastyka

TUS

arteterapia

logorytmika*

17.30 – 18.00     łapiemy oddech (wspólny spacer, gry i zabawy na świeżym powietrzu)

18.00 – 19.00      kolacja

19.00 – 20.30     czas dla rodzica (warsztaty i konsultacje z psychologiem, praca z emocjami, relaksacja)

czas dla dziecka (relaksacja, zajęcia wyciszające, bajkoterapia)

UWAGA. Wybierając nasz turnus, prosimy zaplanujcie Państwo swój udział w zajęciach dziecka, a także udział w wieczornych zajęciach dla rodziców. Pod nieobecność rodziców dzieci objęte będą opieką .

*w ciągu dnia odbędą się dwa z wymienionych zajęć;

Termin turnusu:                              Lokalizacja                         Cena turnusu                    Ilość dni               Ilość miejsc

26.07.2021 r. – 01.08.2021 r.            DWD w Przemkowie              3200 zł                           6 noclegów              12 miejsc

Cena obejmuje:

• nocleg opiekuna i dziecka,
  • pełne wyżywienie opiekuna i dziecka,
  • terapie indywidualne (terapia logopedyczna/neurologopedyczna/surdologopedyczna, pedagogiczna z terapią ręki – codziennie 1,5 godzin zajęć),
  • terapie grupowe (2 dziennie),
  • warsztaty, konsultacje dla rodziców,
  • opieka nad dziećmi w czasie, kiedy rodzice będą na warsztatach;

W celu zgłoszenia na turnus logopedyczno-terapeutyczny prosimy o:

kontakt telefoniczny: 605 260 584

lub mailowy: kontakt@logopedalubin.com.pl

Po otrzymaniu zgłoszenia o zainteresowaniu turnusem zostaną wysłane na maila niezbędne dokumenty w celu rezerwacji.

Ilość miejsc ograniczona! Liczy się kolejność zgłoszeń.

Dom Wczasów Dziecięcych w Przemkowie przy ul. Głogowskiej to placówka przyjazna dzieciom i ich rodzinom.

Położona na terenie Przemkowskiego Parku Krajobrazowego przyciąga turystów czystym powietrzem i wieloma szlakami spacerowymi.

Posiłki przygotowywane przez DWD Przemków uwzględniają indywidualne diety i alergie pokarmowe.

Będzie nam tam dobrze .