Uroczyste pożegnanie zasłużonych Pracowników

  •  
  •  
  •  
  •  

Dnia 26 lipca 2020 roku, Dyrektor wraz z pracownikami Domu Wczasów Dziecięcych w Przemkowie oraz pracownikami Powiatowego Centrum Usług Wspólnych w Polkowicach, mieli zaszczyt uczestniczyć w pożegnaniu emerytalnym Pań: Marioli Dudzińskiej, Jolanty Kukiel oraz Olgi Ropickiej. Tego dnia spotkaliśmy się licznie, by w uroczysty sposób podziękować za wieloletnią współpracę. Pani Dyrektor Domu Wczasów Dziecięcych w Przemkowie, w imieniu wszystkich pracowników złożyła serdeczne podziękowania spersonalizowane dla każdej z Pań. Wręczone zostały przepiękne bukiety kwiatów wraz z drobnymi upominkami. Były one wyrazem szacunku, uznania oraz wdzięczności za włożony trud i zaangażowanie w funkcjonowanie jednostki. Nie zabrakło także słów podziękowań za wspieranie kształcenia wzorców osobowych młodych pokoleń, wychowanków Domu Wczasów Dziecięcych w Przemkowie. Spotkanie to przebiegało w miłej, radosnej atmosferze, podpartej życzliwymi rozmowami i całym wachlarzem wspomnień.

“Dziękujemy za wszystkie lata pracy z Wami! Za Waszą pracowitość, wytrwałość, cierpliwość, wkład w funkcjonowanie Domu Wczasów Dziecięcych w Przemkowie, zaangażowanie i wsparcie. Każdego dnia będziemy miło Was wspominać. Są takie osoby, które poznane, zawsze już będą pamiętane!

Pełne radości jest życie emeryta – każdego dnia może się wydarzyć mały cud. Życzymy małych spraw, które wywołają Waszą radość, pięknych piosenek usłyszanych w radiu, nieznajomego, który poda Wam rękę, poczucia się kimś specjalnym i wyjątkowym. Bo takimi właśnie jesteście. Szczęśliwego życia Emeryta”