Funkcjonowanie jednostek systemu oświaty zostaje czasowo ograniczone

  •  
  •  
  •  
  •  

Decyzją Ministra Edukacji Narodowej od 12 do 25 marca br. funkcjonowanie jednostek systemu oświaty zostaje czasowo ograniczone. W tym okresie przedszkola, szkoły i placówki oświatowe zarówno publiczne, jak i niepubliczne nie będą prowadziły zajęć dydaktyczno-wychowawczych. Decyzja ta wynika z konieczności zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa.

W załączeniu przekazujemy informacje dotyczące czasowego zawieszenia zajęć dydaktyczno -wychowawczych.

Jednocześnie apelujemy do Państwa o bieżące sprawdzanie komunikatów na stronach internetowych Głównego Inspektora Sanitarnego, Ministerstwa Zdrowia i Ministerstwa Edukacji Narodowej.

2020.03.11_Zawieszenie zajęć w przedszkolach szkołach i placówkach_MEN