Zimowisko nr 1 – woj. lubuskie

  •  
  •  
  •  
  •  

Witamy serdecznie w Nowym Roku! Życzymy Państwu pomyślności i zdrowia oraz samych sukcesów!

Nowy rok rozpoczęliśmy zimowiskiem w budynku przy ul. Głogowskiej. W terminie 14-20.01.2019 gościliśmy w naszej placówce grupę 31 uczniów z woj. lubuskiego. Wypoczywały u nas dzieci z miejscowości Przecław, Zielona Góra, Wschowa i Zielona Góra. Pogoda nam dopisywała – brakowało trochę śniegu ale ominęły nas opady deszczu, więc mnóstwo czasu spędzaliśmy na świeżym powietrzu. Podczas zimowiska odbyły się wycieczki do parku trampolin w Zielonej Górze oraz na basen do polkowickiego Aquaparku. Odbyły się również  warsztaty naukowe, gdzie poznawaliśmy chemiczne i fizyczne właściwości substancji na wesoło. I jak to w karnawale bywa nie zabrakło prawdziwego balu. Zimowisko minęło w ekspresowym tempie – czas spędziliśmy w bezpiecznej i rodzinnej atmosferze.