Zespół Placówek Szkolno-Wychowawczych w Głogowie 26-30.11.2018

  •  
  •  
  •  
  •  

Każdego roku gościmy w naszej placówce wyjątkową grupę – to dzieci i młodzież z Zespołu Placówek Szkolno-Wychowawczych w Głogowie – placówki przeznaczonej do nauczania, opieki i wychowania uczniów z niepełnosprawnością intelektualną. Tegoroczny turnus zakładał uczestnictwo dzieci w warsztatach ceramicznych, zielarskich oraz bożonarodzeniowych. Pogoda sprzyjała i mimo niskich temperatur aktywnie spędzaliśmy czas na świeżym powietrzu. W czasie 5-dniowego turnusu w placówce panowała miła i rodzinna atmosfera a dzień wyjazdu był dla nas wszystkich smutnym dniem. Na szczęście wiemy już że zobaczymy się za rok 🙂 dziękujemy paniom Agnieszce Gerstendorf, Beacie Koszeli i Izabeli Żurko za zaufanie, którym obdarzają naszą placówkę już od kilku lat. Do zobaczenia za 365 dni 🙂