Szkoła Podstawowa nr 2 w Polkowicach, klasy II 19-23.11.2018

  •  
  •  
  •  
  •  

W dniach 19-23.11.2018 gościliśmy na naszej placówce grupę 39 uczniów klasy II ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Polkowicach. W programie turnusu znalazły się treści z zakresu edukacji ekologiczno-przyrodniczej, artystycznej oraz gry i zabawy integracyjne. Uczniowie klas drugich wzięli udział w wycieczce autokarowej do ekomuzeum “Wrzosowa Chata”, gdzie odbyły się warsztaty zielarskie. na terenie placówki natomiast odbyły się warsztaty piernikowe, tkackie, taneczne i indiańskie. Zorganizowano również warsztaty artystyczne, takie jak wykonywanie zakładek do książek z wykorzystaniem materiału przyrodniczego oraz samodzielne wykonywanie kolorowych mydełek glicerynowych. Oczywiście nie brakowało czasu na wspólną zabawę – dyskoteki, zabawy integracyjne oras wspólne ognisko z pieczeniem kiełb

asek.