Szkoła Podstawowa nr 30 we Wrocławiu – klasy V b i VI b 22-26.10.2018

  •  
  •  
  •  
  •  

W terminie 22-26.10.2018 r. gościliśmy w naszej placówce grupę 33 uczniów Szkoły Podstawowej nr 30 we Wrocławiu. Podczas 5-dniowego turnusu doświadczyliśmy uroków jesieni – pięknych, słonecznych dni i – niestety – pochmurnych, z intensywnymi opadami deszczu.  Na szczęście udało nam się zrealizować plan turnusu zgodnie z założeniami 🙂 Podziwialiśmy piękno przyrody rezerwatu “Buczyna Szprotawska” oraz pomnika przyrody “Chrobry”, zwiedzaliśmy Przemków, spacerując ścieżką historyczno-przyrodniczą, wytyczoną po naszym mieście. W dni, kiedy pogoda nie do końca nam sprzyjała, organizowaliśmy warsztaty na terenie placówki – odbyły się warsztaty tkackie, warsztaty piernikowe oraz warsztaty rycerskie. Wieczory spędzaliśmy na zabawach integracyjnych.