ZIELONA FLAGA po raz 5 !!!

  •  
  •  
  •  
  •  

Miło nam poinformować Was, że nasza placówka po raz kolejny została wyróżniona międzynarodowym certyfikatem ZIELONA FLAGA !!!! Znaleźliśmy się w gronie placówek z całego świata wyróżnionych tym tytułem!!! Dziękujemy naszym wychowankom, którzy przez cały rok szkolny 2017/18 brali aktywny udział w realizacji planu działań!!!
Zrealizowane zostały dwa autorskie projekty:
1. “Bądź natury przyjacielem – zwiedzaj pieszo lub rowerem” – organizacja 11 wycieczek rowerowych o łącznej długości 203 km oraz systematycznych cotygodniowych wycieczek pieszych po Przemkowskim Parku Krajobrazowym (autor Anna Bober)
2. “Poznajemy bioróżnorodność Przemkowskiego Parku Krajobrazowego i włączamy się w jej ochronę” – zapoznanie z bogactwem fauny i flory PPK w trakcie wycieczek i zajęć w pracowni przyrodniczej oraz poprzez organizację akcji – “Noc Sów”, “Godzina dla Ziemi” oraz “IV Piknik Naukowy – Wielki Dzień Pszczół” (autor Grażyna Purgał)
Zespół Ekologiczno-Przyrodniczy w składzie: Anna Bober, Grażyna Purgał oraz Justyna Zaborniak dziękuje wszystkim osobom zaangażowanym w realizację działań! To nasz wspólny sukces !!!