Szkoła Podstawowa nr 14 w Głogowie 10-14.09.2018

  •  
  •  
  •  
  •  

Gościliśmy w naszej placówce grupę 42 uczniów klas II i III ze Szkoły Podstawowej nr 14 w Głogowie. Dzięki pięknej pogodzie mogliśmy aktywnie wypoczywać w terenie. Podczas pieszych wypraw nasi wychowankowie zwiedzili Przemków – poznali historię miasta oraz obserwowali faunę i florę środowiska wodno-błotnego na stawach. Edukacja ekologiczno-przyrodnicza odbywała się również poprzez udział w grze terenowej “Tajemnice Przemkowskiego Parku Krajobrazowego” oraz podczas turnieju “Przyrodnicze Koło Fortuny”. Uczniowie wzięli również udział w warsztatach pierwszej pomocy przedmedycznej, podczas których nabyli praktyczną i teoretyczną wiedzę z zakresu wykonywania podstawowych zabiegów ratujących życie. Nie zabrakło oczywiście zajęć rozrywkowych, takich jak dyskoteka czy festiwal “Mam Talent!”. Był również czas na wizytę w bibliotece miejskiej oraz różnorodne zajęcia plastyczno-techniczne.