SOSW Złotoryja

  •  
  •  
  •  
  •  

Kolejny raz gościliśmy w naszej placówce wyjątkową grupę – uczniów Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Złotoryi. Grupa wróciła do nas po dwóch latach i wspaniale było spotkać się ponownie oraz powitać w naszych progach kilkoro nowych uczniów. Wspaniale spędziliśmy czas podczas rozrywkowych oraz edukacyjnych wycieczek i warsztatów – uczniowie SOSW odwiedzili między innymi polkowicki Aquapark, Centrum Nauki Keplera w Zielonej Górze oraz kręgielnię w Lubinie. Oprócz zabawy była również nauka chemii podczas wykonywania serii eksperymentów, wychowankowie ukończyli również kurs pierwszej pomocy przedmedycznej. Świetnie bawiliśmy się również podczas codziennych dyskotek. Podczas pobytu w placówce panowała bezpieczna, serdeczna i rodzinna atmosfera, uczniowie SOSW są bardzo samodzielni i opiekują się sobą nawzajem.

Fantastycznie spędzony czas minął zdecydowanie za szybko. Na szczęście zobaczymy się już za dwa lata 😀